Haber
17 Yaş Altı Kız Milli Takımı Avrupa Şampiyonası’nda finale yükseldi
![](https://umraniye-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/17-yas-alti-kiz-milli-takimi-avrupa-sampiyonasinda-finale-yukseldi-UxwEbdb3.webp)
Sırbistan ve Macaristan’ın ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda mücadele eden 17 Yaş Altı Kız Milli Takımımız, yarı finalde Hırvatistan’ı 3-1 yenerek finale yükseldi.
17 Yaş Altı Kız Milli Grubu, Sırbistan ve Macaristan’ın ev sahipliği yaptığı Avrupa Şampiyonası yarı final maçında Hırvatistan’ı 3-1 yenerek finale yükseldi.
Milliler, Yunanistan-İtalya karşılaşmasının galibi ile yarın saat 19.00’da Sırbistan’ın Vrnjacka Banja kentinde oynanacak final maçında karşılaşacak. – İSTANBUL