Yaşam

Anaokulu öğrencilerinin mezuniyet sevinci

Çukurova Belediyesi Gülen Yüzler Mahallesi Anaokullarında eğitim gören minikler mezuniyet sevinci yaşadı. Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen mezuniyet töreninde anaokulu öğrencileri renkli gösterileriyle izleyenleri büyüledi.

Çukurova Belediyesi Gülen Yüzler Mahallesi Anaokulunda eğitim gören minikler, düzenlenen törenle diplomalarını aldı.

Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen mezuniyet töreninde konuşan Önder Soner Çetin, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 23 Nisan’ı armağan ettiği çocuklarımızın ülkemizin geleceği olduğunu vurgulayan Önder Soner Çetin, şöyle devam etti:

“Ağaç ıslanınca eğilir. Bu yaşta çocuğu eğitmeye başladığınız yol devam edecektir. Bu yaşta iyi bir eğitim almış, iyi bir karaktere sahip, doğru yolda ilerleyen, Kemalizm ile yetişmiş, kötü niyetli kişilerin eline düşmeyen çocuklar. Bizim vicdanımız rahat. Çocuklarınızı alıp hocalarımızın ellerinde en güzel şekilde büyüttük. Ondan sonra ilkokul ve sonraki okullarda öğretmenlerin elindedir. Bu çocuklar sizleri gururlandıracak Türkiye Cumhuriyeti’nin onurlu vatandaşları olacaktır. Hiç şüphen olmasın.”

Belediye Başkanı Soner Çetin’in konuşmasının ardından Çukurova Belediyesi Gülen Yüzler Mahalle Anaokullarından mezun olan çocuklar mezuniyet gösterisi yaptı. Büyük beğeniyle izlenen gösterilerde minikler, tüm hünerlerini sergilerken büyük alkış aldı. Gösterinin ardından mezun olan miniklere mezuniyet belgeleri dağıtıldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu