Yaşam

‘Kişilik’ Hollywood’da ilk kez gösterime girdi

GAIN’in ana sponsorlarından biri olduğu Hollywood Türk Sineması ve Drama Günleri, Sony Studios’un ev sahipliğiyle başladı. Etkinliğin ikinci gününde Haluk Bilginer’e 47. Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazandıran ‘Şahsiyet’in galası gerçekleştirilecek.

Yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği, senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı dizinin ikinci sezonu 13 Kasım’da GAİN’de yayınlanacak.

İlk periyotta oyuncu kadrosunda yer alan Haluk Bilginer, Şebnem Bozoklu, Recep Usta ve Necip Memili gibi oyunculara bu sezon yeni isimler katılıyor. Genişleyen oyuncu kadrosunda Erdal Özyağcılar, İlker Aksum, Nergis Öztürk, Şehsuvar Aktaş, Nihal Koldaş, Eda Şölenci, Ayşen İnci, Burhan Öçal, Ömer Duran, Erkan Taşdöğen, Feridun Koç ve Salih Usta gibi isimler yer alıyor. Ayrıca Füsun Erbulak, Nurseli İdiz ve İzzet Günay gibi isimler uzun bir aradan sonra Şahsiyet’in yeni sezonunda seyirciyle buluşuyor. Cansu Dere dizinin bu sezonunda konuk oyuncu olarak yer alıyor.

İlk dönemde Alzheimer tanısı alan ve ‘unutmayı’ hesaplaşma fırsatına dönüştüren emekli adliye katibi Agah Beyoğlu, yeni dönemde kendisini kişisel bir hesaplaşmanın ortasında bulur. (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu